Friday, 19 October 2012

Coming back.

Didžiuliai atsiprašymai, mano mielasis blog'e. 17 dienų gyvenau puikiąja būsena "dingau", o įvyko tiek daug. Patyrusi pirmuosius namų ilgesiukus, begalines linksmybes ir naktinius nuobodulio priepuolius, balsavusi už mažos šalies didžią valdžią, išmokusi planuotis laiką ir mokytis, aš grįžau. Grįžau ir turiu tiek daug papasakot. Pradėkim nuo temos, kuri domina visus...
Maistas!

Nesistebiu, jog mano valgymo ir gaminimo įpročiai pasikeitė. Iš tikslių receptų ir spalvotų kulinarinių knygų mėgėjos pavirtau į spontanišką, impulsyviai mąstančią mergiotę :).
Kaimynai dažnai klausia, ką gaminu, o aš tik atkertu "I have no idea" ir toliau maišau, beriu ir kepu, o kas belieka, kai mamytės kepsniukų nebėr. 

 ---
My huge apologizes for my dear dear blog. I wasn't here 17 days. 17 days full of first homesick feelings, non-stop partying, boredom, elections. I learnt how to plan my time, learnt how to learn and now I came back! I have a lot (I mean A LOT) to tell you about, so I decided to begin with something everyone likes...
FOOD!

It's not surprising, that my eating and cooking habits have changed since I moved to Scotland. From a person, following all the instructions on recipes and huge cookbooks lover I turned to spontaneous cook. Sometimes my flatmates ask me, what I'm cooking and my typical answer is 'I have no idea' and then I keep mixing, frying and trying to create something special.

Antras su maistu susijęs veiksnys, o gal teisingiau veikėjas, yra visiems žinoma S. Maisto gaminimas bei valgymas tampa džiaugsmų ir vargų pasidalinimo ritualu, taip ir gimsta mūsų "ryžių baliai" bei kitokios gėrybės.
---
Talking about the food, I cannot not to mention my dear S. The ritual of eating/cooking is our happiness and sadness sharing time. Not to mention these pleasant moments during our rice parties or food nights.

 Žinau, kad bandote įžvelgti ir įžiūrėti, kokia gi ta mūsų studentiška virtuvė...
Tokia grynai studentiška su neplautų indų kalneliais, "netilpusių" maistų likučiais ir su geriausių idėjų gimimais. Ir kaip pagaminti nebešamelinį bešamelį su grybais, kaip sutepti skaniausią sumuštinį pietums, kaip iškepti gardžiausius blynus ir patiekti juos  su yummy yummy pagardais. Apie tai ir apie kitus skanumus sužinosite jau greit.
See ya.

 ---
I know, I know, you are trying to understand, how our studential kitchen looks like. It's sooo Studential! And by the word studential I mean the kitchen with someone's dirty dishes, little packages with leftovers and the birth of new, awesome ideas. Somehow we found out how to make the best sandwiches, how to cook on these 'paper' frying pans and how to eat tones of yummy pancakes. This and more 'omnomnom' things soon.
See ya.

Patricija.


1 comment: