Wednesday, 25 July 2012

Sukaitom netgi.

Neretai kartu su milžiniška sėkme gyvenime atsiranda ir mažučiai nusivylimai. Maži piktučiai kirmeliukai su nepaliaujamu malonumu ryja mūsų laimės obuolį. Apmaudu.
Bet žinokit, man negaila! Laimės šiame pasaulyje užteks visiems.
Paskutiniu metu susiduriu su vis daugiau kritikos, atviru nuomonių ir daugybe tiesos. O tiesa, nors ir skaudina, priverčia susimąstyt, kažką pakeist, savy ar savo gyvenime. Ir tikriausiai, po naujų gyvenimo iššūkių jau reik imt priprast prie to, jog kritika visada yra ir bus, taip pat kaip ir susižavėjimo šūksniai (bet gi kodėl, juos daug lengviau nutylėt?). Visgi man tai sunkiai pavyksta, bent jau kol kas. 
Kol kas man vasara, saulė ir kaitra. Iš mano nediduko vasarinių veiklų sąrašo išbraukiamos įvairiausios veiklos. Neplanavau nieko grandioziško, anei gigantiško - paprastučiai mieli dalykai, tokie kaip dviračių išvyka ar grybavimas (ne tik grybų ragavimas) suteikia maksimumą laimės, o reikalauja vos ne minimumą pastangų. 
Myliu vasarą. Aš visiškai nuoširdžiai myliu vasarą.








+ paprastas, net sakyčiau tradicinis, voveraičių receptas, pagal Virtuvės mitų griovėjus:

Spagečiai su voveraitėmis:
2 porcijos

200g spagečių
šliuksnis alyvuogių aliejaus
stiklinė jau išvirtų voveraičių
150ml grietinėlės (35 proc. riebumo)
2 šakelės šviežių čiobrelių
druskos, pipirų

Spagečius išverdame, kaip nurodyta ant pakuotės. Įkaitiname keptuvę, šliukštelim aliejaus ir apkepame voveraites, supilame grietinėlę ir paverdame kelias minutes, suberiame smulkintus čiobrelius. Į lėkštes/indelius sudedame spagečius bei voveraičių padažą. Pagardiname druska ir pipirais. Skubame ragauti ir džiaugtis vasaras!

O ką veikiat Jūs? Tikiuos maudotės, šokat, skaitot knygas ir nepraleidžiate progos susitikt su artimaisiais! Juk vasara, laimingoji vasara!

Patricija

No comments:

Post a Comment