Thursday, 8 March 2012

;*

O žinot, Kovo 8-oji man milijonus kartų labiau šventė, nei Valentino diena. Pasipuošę šypsenom veidai, visur gėlės gėlės gėlės ir gerbiamos, pamalonintos mergaitės, merginos ir moterys. O ir pavasariškai pavasariška diena pasitaikė, lyg tyčia!!
Ir iš tiesų - pasilepinimo diena su šokoladu, filmais ir džiugia nuotaika.

Šventę vainikavo vakarienė labiau primenanti pusryčius. Išsikepiau tikrąjį tradicinį omletą. Taip taip, plakti kiaušiniai pagardinti sūriu, patiekti su šviežučiais ridikėliais.
Juk šventė ir yra taisyklių laužymas?
Net jei tai tik omletas vakarienei... :)

Patricija

2 comments:

 1. O Tavo plaukai ombre technika dažyti, ar tik toks šešėlis krenta nuotraukoje? Nes pati svarstau dabar šitaip atsinaujint pavasariui, būtų smagu pasmalsaut, kaip kur kas. :}}

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mano plaukai visiškai natūralūs, nė karto nedažyti. Vasara visada saulutė pašviesina tam tikras sruogas, kartais daugiau, kartais mažiau. Taip per daugel metų gavos savitas atspalvis.
   O apie saulę, beje, Graikijoje pliaže mačiau kaip mergina įtrina citrina į plaukus, ale, kad greičiau pašviesėtų. Teta kirpėja pasakė, jog tokiu būdų galima kažkiek pašviesint, tai jei netyčiom nedažysi, gali pabandyt senolių pramanytais būdais.
   Linkiu smagių pokyčių :)

   Delete