Tuesday, 31 January 2012

Sausis arbatos pakeliuose

Turiu tokią kvailą savybę kaupti šiukšles. Lankstinukai, popieriukai, čekiai, servetėlės su užrašais ir visa kita sugula mano lentynose. Kartais entuziazmo ir išsilaisvinimo idėjų pagauta išmetu viską lauk (visai protingai) palikdama erdvę tik patiems svarbiausiems daiktams.


Bet deja, o gal Ačiū Dievui, sausį tokių reiškinių neįvyko. Todėl aš ištraukiau savo 2012 metų dėžutę ir nusprendžiau kai ką panaudot.
Stebėtina, kaip gerai daiktai gali perteikt jausmus bei nuotaikas.


Pradėkim nuo maloniausio.
Tas didžiausias arbatos pakelis byloja apie metų pradžią (jooo sausio 1, pameni Mirėna?). Ir neesmė čia tame, jog nemėgstu vaisinių arbatų, bet ši buvo IDEALI, ir ne tame, jog ši arbata buvo pigesnė, bet SKANESNĖ (o džiaugsme!), o ramybėje, šilumoje. Na ir dar kai kame, apie ką niekam nesakysiu, ok?:)
Žalioji arbata su cinamonu, tai tiesiog žalioji arbata su cinamonu, kai mėgsti žailiąją arbatą ir cinamoną.
Na, o ta oolong'o springtime tea puikiai tinka perteikt paskutiniąsias saulėtas (nors ir velniškai šaltas) dienas, bei pakilias nuotaikas. Bet juk rimtai, juk jau tuoj tuoj pavaaris. Yaaayy!!

Ir ne tokie jau ir malonūs dalykai.
Vanilinė arbata, tai trumputės pertraukos ir daugybė darbo, tiksliau mokslų, nežinia kam, nežinia.
Žalioji, kaip ir paprasta žalioji, energijos šaltinis. Energijos, kurios taip reikėjo žvarbiais sausio vakarais.
Na ir paskutinė karštojo vyno arbata visiems FAIL'ams įamžinti. Šis pakelis atkeliavo iš praeitų metų, kaip žurnalo priedas, kaip ir kasmetinis tinginiukas. Arbatos likimas buvo toks - užviriau, paragavau, išpiliau. Tikuos, kad ir tos nesekmės "išsipilė" kartu ;)

Ties šituo pakeliu apsigyveno ironija.
Kai nustoji gert liekninamąją arbatą, pradėdi lieknėt. Ha, bet kaip be nesusipratimų ir nelogikos.

O bendrai, Sausi, ačiū Tau už pavėluotas dovanas, močiūtės spurgas, naktis po šokių, "čiki briki palčik vykin", lauktuves ir kitus skanumynus, draugus naujus/senus/tikrus ir pačius nuoširdžiausius jausmus.
Čiau.
Patricija.

2 comments: